Závodní hry

3. července 2006 v 19:47 |  Hry
Turbo Spirit - závodní hryPo delší době vám přinášíme hru ze závodnického prostředí. Turbo Spirit je motoristická hra velmi rychlých jednostopých vozidel. Dokážete úřidit silné motorky a porazit všechny vaše soupeře nebo upadnete s hanbou do průměru?
4x4 Rally - závodní hryV této závodní hře si budete moci mimo jiné vyzkoušet i školu smyků. Hned první závod se totiž odehrává na velmi kluzkém povrchu. Jak dlouho budete muset trénovat než se vám podaří porazit všechny vaše soupeře?
Wheelers - závodní hryNenechte si ujít dobře hratelné závody silničních motocyklů. Když dojedete do cíle jako první, odemknou se vám další tratě. Rovněž nesmíte opomenout doplňovat palivo.
Rychle a zběsileNejprve si vyberte jedno ze čtyř aut, nastavte obtížnost a vzhůru do ulic na ilegální závod. Vyhněte se ostatním účastníkům silničního provozu a dojeďte do cíle jako první.
Shell Optimax V8 RacerOtestujte si svoje závodnické zkušenosti na jednoduchém okruhu proti dvěma soupeřům. Pro zrychlení seberte logo Optimax. Kalužím je však třeba se vyhnout.
Skidoo TTZávodíte na sněžných skútrech. Snažte se zajet tratě v rekordních časech. Každá dráha se jede na několik kol a obsahuje řadu překážek.
Bike Race3D závody na motorce proti několika soupeřům
Rural RacerZávody autíček ve 2D
Kore KartsMiniaturní závody autíček vás určitě dobře pobaví. Můžete hrát také multiplayer.
Extreme RacingV těchto závodech vozíčkářů sázíte na vašeho favorita. Hra má několik lokací z různých míst světa...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama