Srandičky

3. července 2006 v 19:48 |  Hry
Zákony schválnosti - srandičkyV této legrační hře máte kouzelnou moc tropit jendomu panáčkovi všelijaké naschvály. Najděte jenom správný předmět a místo, kde jej využít a čeká na vás zajímavá podívaná. Ne aby vás ale napadlo zkoušet podobné praktiky ve skutečnosti :)
Zákony schválnosti 2 - srandičkySpeciální vánoční verzí oblíbené hry Zákony schválnosti bychom Vám všem chtěli popřát krásne prožití vánočních svátků a spoustu dárků pod stromečkem. Princip hry je stejný, jako u prvního dílu.
Destroy Your PC - srandičkyPokud vás neposlouchá počítač, můžete se zde pohodlně odreagovat, aniž byste napáchali škody na majetku :) Po dokončení této jednoduché hry se vám určitě uleví.
Crazy FrogCrazy Frog je v poslední době velmi oblíbená animovaná postavička. Podívejte se na videoklip, ve kterém hraje tento žabák hlavní roli.
Hit the LooserV této legrační hře se pokuste trefit tmavý míček míčkem světlým. Máte však pouze omezený počet pokusů. Hra je obohacena o melodickou hudbu :)
Pelican LostNeváhejte se pobavit následující humoreskou. V roli pelikána trousíte na projíždějící automobily a sbíráte létající ryby :D
Break Dance SchoolInteraktivní škola tanečního stylu breakdance vám pomůže s výukou některých pohybů a prvků tohoto velmi efektního tance.
Horse orchestraČtyři koně zpívají dle vašeho přání.
Pinguin extremePředělaná krvavější verze Pinguina
Itchy a ScratchyPodívejte se na brutální snímek dvou populárních kreslených postaviček Itchyho a Scratchyho. Tentokrát uvidíte, jaké zákeřné nástrahy se dají nalíčit v obyčejném lese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama