Logické hry

3. července 2006 v 19:47 |  Hry
Hledání rozdílů - logické hryV této hře máte za úkol najít v každém kole 5 rozdílů mezi dvěma téměř stejnými obrázky. Rozdíly musíte označovat v pravém obrázku, na celou akci máte vždy omezený časový úsek.
Show Time - logické hryHra Show Time kombinuje prvky logické hry a skákačky. Pohybujete se v budově televizní stanice a máte za úkol najít v každém patře 2 videonahrávky. Pospěšte si, čas hraje proti vám. Snažte se také vyhýbat různým překážkám.
Sudoku 2 - logické hryPro všechny, kteří si rádi lámou hlavu, jsme připravili další verzi populárního Sudoku. Ve hře si můžete vybrat herní mód Sudoku nebo Soku, dále si můžete zvolit jednu ze tří obtížností. Hodně štěstí a pevné nervy.
MaisonMaison je zrádná adventura, která vás nenachá spát. Děj se odehrává v domě s několika místnostmi a venkovním bazénem. Vaším úkolem je poskládat a rozluštit mozaiku příběhu a dostat se ven z domu. Symboly a nápovědy hledejte ve všem.
Escape from Elm StreetPokud se rádi bojíte, určitě si vyzkoušejte následující hru. Musíte se dostat ze strašidelného domu dříve než si vás najde smrt. Rozhodí vás sprcha, ze které teče místo vody krev?
SimpsonoviPatří kreslený seriál Simpsonovi k vašim oblíbeným televizním pořadům? Pak si neváhejte prověřit své znalosti v následujícím kvízu ve stylu milionáře. Současně si procvičíte anglický jazyk.
Caspers Haunted ChristmasV roli pohádkového hrdiny Caspera musíte zastavit vaše tři strýčky, kteří velice rádi straší vaší dobrou přítelkyni Holly.
Jump logicNa první pohled velice jednoduchá hra, vaším úkolem je zrcadlově přeskupit pozice všech žab. Podaří se vám nalézt správný postup?
Chasm adventureOvládáte pohádkového hrdinu, který se vydal na nebezpečnou cestu, aby zachránil rodnou vesnici před nedostatkem vody.
Animal roadSprávně otáčejte částmi mostu, aby se kačátko dostalo přes vodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama